Apie mus

 

„Fufu Media“ – tai inovatyvių profesionalų komanda, kuri stengiasi sudėtingus procesus paversti paprastais ir draugiškais savo klientams. Mūsų „arkliukas“ – tai internetinių svetainių kūrimas, SEO paslaugos ir interneto parduotuvių kūrimas. Paslaugos, kurios šiuolaikiniame versle yra būtinos ir nepakeičiamos, o mes savo klientams padedame pasinaudoti visais interneto teikiamais privalumais.

Mūsų patirtis

„Fufu Media“ sukaupta dešimties metų patirtis rinkoje, siūlant įvairius interneto įrankių sprendimus, leidžia greitai identifikuoti kliento poreikius ir pasiūlyti jam būtent tai, kas yra reikalinga. Investuojame į save ir domimės naujausiais sprendimais bei rinkos tendencijomis – nuolatinis tobulėjimas užtikrina, kad savo klientams galėsime pasiūlyti modernius sprendimus, atitinkančius visus jų lūkesčius.

Didžiuojamės, kad dirbame su sėkmingais interneto projektais ir prisidedame prie verslo plėtros. Neišskiriame nei vieno savo kliento ir visiems siūlome tik aukščiausios kokybės paslaugas, nesvarbu, ar tai būtų didelis koncernas, ar smulkus verslas, planuojantis žengti pirmuosius žingsnius internetinėje prekyboje. Skiriasi tik poreikiai, o juos visus mes galime įgyvendinti. Suteikite savo verslui galimybę gauti geriausias tinklapių ir internetinių parduotuvių kūrimo paslaugas.

Kurdami tinklapius taikome modernius ir patikimus sprendimus. Ieškome ne kompromisų, o to, kas geriausia mūsų klientui. Mūsų specialistai puikiai išmano sistemas, kurias naudojame savo darbe, ir yra pasirengę pritaikyti savo žinias tam, kad pasiūlytų funkcionalius sprendimus.

Kodėl mes esame?

Įmantrios ir paprastesnės interneto svetainės, sėkmingai pelną generuojančios internetinės parduotuvės ir nestandartiniai sprendimai jau sulaukė mūsų klientų įvertinimų. Dirbdami sukaupėme daug patirties ir žinių, tačiau mums nebereikia tuo girtis – esame profesionalai, už kuriuos kalba jų darbai. Modernios, funkcionalios svetainės, elektroninės parduotuvės, patogios ir pirkėjui, ir valdytojui yra mūsų standartai, o ne siekiamybė. Dirbame tam, kad sukurtume aukštos kokybės produktą, kurį būtų patogu naudoti mūsų klientams, pritaikome funkcijas, kurios leidžia siekti verslo užsibrėžtų tikslų. Neprioritetizuojame – mums svarbus ir kliento klientas, todėl visada kuriame tinklapius, kuriuos naudoti būtų patogu, į kuriuos norėtųsi sugrįžti.

Patys taip pat esame interneto vartotojais, todėl turime galimybę pažvelgti į konkurentų darbus. Suprantame, kada iškyla klausimų apsiperkant internetu ir žinome, kaip į juos atsakyti. Svarbią informaciją svetainėje rasti ne visada paprasta, todėl pasirūpiname intuityviu dizainu, kuris padeda susiorientuoti lankytojui jau nuo pirmojo apsilankymo. Siekiame, kad sudėtingi vidiniai sprendimai, kuriuos atliekame, suteiktų paprasto ir lengvo tinklapio naudojimo patirtį – geriausią patirtį mūsų klientams ir mūsų klientų klientams.

Kaip mes dirbame?

Žinome svetainėms ir internetinėms parduotuvėms keliamus reikalavimus ir galime juos išpildyti. Visada skiriame dėmesio kliento lūkesčiams ir produkto specifikai – geriausiai veikia tie sprendimai, kurie yra pritaikyti specialiai Jums. Galimybės internete, net ir kuriant iš pirmojo žvilgsnio visai paprastą svetainę, gali būti tiesiog neribotos, todėl išsiaiškiname, kas mūsų klientui yra reikalinga – mes niekada nesiūlome nereikalingų funkcionalumų ar tų sprendimų, kurie apsunkintų svetainės ar parduotuvės administravimą.

Esame savo srities profesionalai ir tikime savo klientų profesionalumu. Visada pasidaliname savo žiniomis ir patarimais, tačiau nesitikime, kad tapsite interneto profesionalais. Žinodami tai, visada kuriame savo produktus taip, kad viskas būtų aišku nuo pirmųjų žingsnių ir kad savarankiškai galėtumėte tvarkyti savo svetainę ar elektroninę parduotuvę taip, kaip norite, tada, kada tai yra reikalinga.

„Fufu Media“ siūlo rinkai modernias aukštos kokybės svetaines ir elektronines parduotuves, pritaikytas verslo poreikiams. Pasirinkę mūsų siūlomus sprendimus visada laimėsite – patrauklus funkcionalus dizainas, lengvas valdymas ir visos reikalingos integracijos su „Fufu Media“ prieinamos visiems.